Experience an adventure of your life

Wojciech Myśliwiec wygrał ORVALDI EuroCup klasy Skippi 650

W Pucku zakończyły się regaty jachtów klasy Skippi 650 - ORVALDI EuroCup. Pierwsze miejsce zajęła załoga jachtu Akademia Marynarki Wojennej - Wojciech Myśliwec, Jan Talaśka, Leszek Krzyżanowski. Drugie miejsce wywalczyła załoga POLISH MATCH TOUR Macieja Cylupy, a trzecie APOTEX prowadzony przez Włodzimierza Radwanieckiego. Dziś rozegrano dwa wyścigi, które decydowały o kolejności w klasyfikacji generalnej. Pierwszy w kapitalnym stylu wygrał Maciej Cylupa, który prowadził w stawce 31 jachtów, od startu do mety. Drugi był Włodek Rawdaniecki toczący zacięty pojedynek do ostatnich metrów z Wojtkiem Myśliwcem. Ostani wyścig, a 10-ty w całej imprezie wygrał Wojciech Myśliwec. Do wielu tytułów mistrzowskich dołożył tym samym pierwszy w tej klasie Puchar Europy.

powróć do: dzień drugi